Waar moet ik opletten?

  • door Danique van Barkrukje.nl
Waar moet ik opletten?

Waar moet ik op letten bij het kopen van een barkruk? 

Barkrukken, ze zijn er in alle soorten en maten. Bij Barkrukje.nl vind je een groot assortiment aan barkrukken in alle kleuren, hoogtes en stijlen. 

Op zoek naar de ideale barkruk voor jouw zelf? Lees dan zeker onderstaand aandachtig door, zo weet je waar je moet op moet letten bij het kopen van een nieuwe barkruk. 

Kwaliteit 

Een barkruk is een gebruiksvoorwerp welke je, als het goed is, vaak gaat gebruiken. Wij adviseren daarom altijd om te kiezen voor een goede kwaliteit. Bij Barkrukje.nl ben je daarvoor aan het juiste adres.

Een goede kwaliteit ziet u terug in de aandacht voor design en de afwerking, de levensduur en het zitcomfort. 

Gebruik van de barkruk 

Hoe ga je de barkruk gebruiken? Voor in jouw woning of tuin? Of voor zakelijk gebruik, zoals op kantoor of jouw restaurant/café? Het is belangrijk om hier rekening mee te houden tijdens het kiezen van de juiste barkruk. 

Een barkruk voor zakelijk gebruik wordt vaak door veel verschillende personen gebruikt, dan is het van belang dat de barkruk veelzijdig is. Daarnaast is het handig als deze barkrukken onderhoudsarm en praktisch zijn. 

Een barkruk voor privégebruik wordt vaak gekozen vanwege het design. Ook hier is het handig om te bedenken wie er op de barkruk gaat zitten. Ben je bijvoorbeeld op leeftijd? Kies dan voor een vaste barkruk. Gaan er veel verschillende mensen op de barkruk zitten? Kies dan voor een verstelbare barkruk

Wil je advies? Neem gerust contact op met ons team, dan vinden we samen de juiste barkruk voor jou.

Design 

Voor welk design kies je klassiek, modern, een felle kleur of juist rustig. De keuze is aan jou. Probeer de specifieke barkruk te visualiseren in jouw woonkamer, op jouw terras of keuken. Een barkruk is onderdeel van jouw interieur. 

Ook de kleur is een kenmerk om rekening mee te houden, dit is vooral smaak gebonden. In onze webshop vind je de trendy en tijdloze kleuren: zwart, wit, cognac, rood en grijs

Wil je wel of geen rugleuning? Dit is vooral een kwestie van smaak. Een vaste barkruk met rugleuning biedt meer comfort dan een verstelbare barkruk met rugleuning, dit komt doordat een vaste barkruk een grote zitting heeft. 

En kies je voor een verstelbare of vaste barkruk? Aan beide soorten zitten voordelen, daarnaast verschilt het design vaak. Benieuwd welke hoogte je het beste kunt kiezen? Lees dan dit artikel even door.

Garantie 

Kies altijd voor een winkel waar je voldoende garantie krijgt. Hierdoor weet je dat de winkel gelooft in de kwaliteit van haar producten. Bij Barkrukje.nl krijg je 2 jaar garantie; wij leven en ademen barkrukken en bieden je daarom alleen de beste kwaliteit aan. 

Heb je vragen over het kiezen van de juiste barkruk?
Neem dan gerust contact op met ons team. Wij zijn ook 14 uur per dag live bereikbaar via de chat. 

Mocht je toch niet tevreden zijn over jouw aankoop, dan kun je jouw aankoop gratis retourneren binnen 14 dagen. 

Kleur

Ook de kleur is een kenmerk om rekening mee te houden, dit is vooral smaak gebonden. Kleuren worden tegenwoordig zorgvuldig gecombineerd met mooie designs en verrassende elementen. Dit maakt de keuze vaak alleen maar lastiger. 

Een aantal tips om de juiste kleur te kiezen: 

  • Zorg dat de kleur van de barkruk past bij het geheel en dus echt onderdeel wordt van jouw interieur. Bij Pinterest kunt u verschillende kleurenpaletten vinden en zo zien welke kleuren er bij elkaar passen. 
  • Kies de kleur van jouw barkrukken niet teveel op basis van trends. Trends komen en gaan en jouw barkrukken wil je voor de lange termijn gebruiken.
  • Op sommige kleuren zie je eerder vlekken of andere gebruikssporen. Houd hier rekening mee bij jouw keuze.

Laat een reactie achter

Opgelet, opmerkingen moeten worden goedgekeurd voor ze worden gepubliceerd

Jouw winkelwagentje (0)

Geen producten in je winkelwagentje.